Seagate Exos Kurumsal Sabit Diskler EXOS 12TB Model No: ST12000NM002H
Sertifika
Çin Beijing Qianxing Jietong Technology Co., Ltd. Sertifikalar
Müşteri yorumları
—— 《Festfing DV》LLC
—— kedi yavrusu
—— Strelkin Mihail Vladimiroviç
—— Ahmad Navid
—— Geran Colesio
Ben sohbet şimdi
Büyük resim :  Seagate Exos Kurumsal Sabit Diskler EXOS 12TB Model No: ST12000NM002H
Ürün ayrıntıları:
Marka adı: Seagate
Model numarası: EXOS 12TB Model Numarası: ST12000NM002H
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1
Açıklama
Ürün adı: Exo'lar CMR: Evet
Önbellek, Çok Bölümlü (MB): 512 Arızalar Arasındaki Ortalama Süre (MTBF, saat): 2500000 saat
Yıllık Açılış Saati (24x7): 8760
Vurgulamak:
Seagate Exos 12TB kurumsal sabit disk
Yüksek kapasiteli 12TB HDD
Seagate Exos ST12000NM002H sabit disk
Özellikler SAS 12Gb/s
Kapasite 24TB 20TB 16TB 12TB
Özellikler
Helium Kapalı Sürücü Tasarımı - Evet. - Evet. - Evet. - Evet.
Geleneksel manyetik kayıt (CMR) - Evet. - Evet. - Evet. - Evet.
Süper Parity - Evet. - Evet. - Evet. - Evet.
PowerChoiceT boşluk enerjisi teknolojisi - Evet. - Evet. - Evet. - Evet.
GüçBalanse Güç/Performans Teknolojisi - Evet. - Evet. - Evet. - Evet.
Sıcak fiş desteği3 - Evet. - Evet. - Evet. - Evet.
Kaş, Çok bölümlü (MB) 512 512 512 512
RSA 3072 Firmware Doğrulama (SD&D) - Evet. - Evet. - Evet. - Evet.
Güvenilirlik/Verilerin bütünlüğü
Aradaki ortalama zaman (MTBF, saatler) 2500000 saat 2500000 saat 2500000 saat 2500000 saat
Güvenilirlik derecesi @ Tam 24x7 işletim (AFR) 0.35% 0.35% 0.35% 0.35%
Değiştirilmeyen Bit başına Okunan Hatalar 10E15'ten 1'i 10E15'ten 1'i 10E15'ten 1'i 10E15'ten 1'i
Yılda 24x7 elektrikli saat 8760 8760 8760 8760
512e Sektör Boyutu (Sektör başına bayt) 512,520,528 512,520,528 512,520,528 512,520,528
Sınırlı Garanti (yıllar) 5 5 5 5
Performans
Maks. Sürekli Transfer Hızı OD (MB/s,MiB/s) 285/272 285/272 285/272 285/272
Rastgele Oku/Yaz 4K QD16 WCD (IOPS) 168/550 168/550 168/550 168/550
Arayüz Portları Çifte Çifte Çifte Çifte
Dönüş titreşim @ 20-1500 Hz (rad/sec2) 12.5 12.5 12.5 12.5
Güç
İşlemsiz A (W) Ortalama 6.5 6.5 6.5 6.5
Maksimum İşletim, Rastgele Oku/Yaz 4K/16Q (W) 9.8.8.2 9.8.8.2 9.8.8.2 9.8.8.2
Güç kaynağı gereksinimleri +12V ve +5V +12V ve +5V +12V ve +5V +12V ve +5V
Çevre
Sıcaklık, Çalışma (°C) (Dış ortam / Sürüş Raporu) 5/60 5/60 5/60 5/60
Titreme, çalışmayan: 2 ila 500 Hz (Grms) 2.27 2.27 2.27 2.27
Şok, 2ms çalıştırma (Oku/Yaz) (G) 40G 40G 40G 40G
Şok, çalışmayan 2ms (G) 200 200 200 200
Fiziksel
Yükseklik (mm/in, maksimum) 26.1mm/1.028inç 26.1mm/1.028inç 26.1mm/1.028inç 26.1mm/1.028inç
Genişlik (mm/in, maksimum) 4 101.85mm/4.010in 101.85mm/4.010in 101.85mm/4.010in 101.85mm/4.010in
Derinlik (mm/in, maksimum) 4 147mm/5.787inç 147mm/5.787inç 147mm/5.787inç 147mm/5.787inç
Ağırlık (gm/lb) 685g/1.511b 685g/1.511b 685g/1.511b 685g/1.511b
Karton Birimleri 20 20 20 20
Palet başına karton/katman başına karton  40/8  40/8  40/8  40/8
Eşsiz kapasite:Endüstri standardı 3.5 inçlik bir form faktöründe 32 TB'ye kadar depolama alanı, veri merkezlerindeki alan kullanımını optimize ederken ölçekte kapasite sağlar