Seagate BarraCuda 3.5" sabit sürücü 12TB Model numarası: ST12000DM003
Sertifika
Çin Beijing Qianxing Jietong Technology Co., Ltd. Sertifikalar
Müşteri yorumları
—— 《Festfing DV》LLC
—— kedi yavrusu
—— Strelkin Mihail Vladimiroviç
—— Ahmad Navid
—— Geran Colesio
Ben sohbet şimdi
Seagate BarraCuda 3.5" sabit sürücü 12TB Model numarası: ST12000DM003 Seagate BarraCuda 3.5" sabit sürücü 12TB Model numarası: ST12000DM003 Seagate BarraCuda 3.5" sabit sürücü 12TB Model numarası: ST12000DM003
Büyük resim :  Seagate BarraCuda 3.5" sabit sürücü 12TB Model numarası: ST12000DM003
Ürün ayrıntıları:
Marka adı: Seagate
Model numarası: BarraCuda 3,5" Sabit Disk 12TB
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1
Açıklama
Özellikler: 12TB Standart Model Numarası: ST12000DM003
arayüz: SATA 6 GB/S Yükleme/Boşaltma Döngüleri: 600.000
Başlatma Gücü (A): 2.0A Çalışıyor (sürücü rapor edildi, min): 10°C
Vurgulamak:
Seagate BarraCuda 12TB HDD
3.5 inç dahili sabit disk
12TB Seagate sabit diski garanti ile.
Seagate BarraCuda 3,5 inçlik sabit sürücü ile bilgisayar depolama alanınızı yükseltin.Tüm dosyalarınızı işlemek için tasarlandı.BarraCuda Sabit sürücüsü, optimize edilmiş okuma ve yazma veri akışına sahip, pürüzsüz ve verimli bir performans sağlar.Verilerinizi güvende tutar.İster inşaat yapın, ister yükseltin, ister genişletin, BarraCuda Sabit Sürücüsü en iyi depolama çözümüdür. Güvenilir, geniş ve ihtiyaçlarınızı karşılamaya hazır.
Özellikler 24TB 20TB 16TB 12TB 8TB
Standart Model Numarası ST24000DM001 ST20000DM001 ST16000DM001 ST12000DM003 ST8000DM004
Sektör başına bayt 512e 512e 512e 512e 512e
Performans
Arayüz SATA 6 Gb/s SATA 6 Gb/s SATA 6 Gb/s SATA 6 Gb/s SATA 6 Gb/s
Desteklenen SATA Transfer Hızı (Gb/s) 6.0/3.0/1.5 6.0/3.0/1.5 6.0/3.0/1.5 6.0/3.0/1.5 6.0/3.0/1.5
Maksimum Sürekli Veri Hızı, OD Oku ((MB/s) 190 190 190 190 190
Kaş, Çok bölümlü (MB) 512MB 512MB 512MB 512MB 256MB
Kayıt Teknolojisi CMR CMR CMR CMR SMR
Güvenilirlik/Verilerin bütünlüğü
Yükleme / boşaltma döngüleri 600,000 600,000 600,000 600,000 600,000
Güçlenme saatleri (yıl başına) 2,400 2,400 2,400 2,400 2,400
İş yükü oranı sınırı (TB/yıl) 120 120 120 120 55
Garanti, Sınırlı (yıl) 2 2 2 2 2
Güç Yönetimi
Başlangıç Gücü (A) 2.0A 2.0A 2.0A 2.0A 2.0A
Doperating Mode, Tipik (W) 8.9W 8.9W 8.9W 8.9W 5.3W
İşlemsiz ortalama (W) 6.7W 6.7W 6.7W 6.7W 3.4W
Bekleme Modu/Uyku Modu, Tipik (W) 1.2W 1.2W 1.2W 1.2W 0.25/0.2
Voltaj Toleransı, Inc. Gürültü (5V) ±5% ±5% ±5% ±5% ±5%
Voltaj Toleransı, Inc. Gürültü (12V) ±10% ±10% ±10% ±10% ±10%
Çevre/Sıcaklık
Çalışma (bilgilendirilmiş sürüş, min) 10°C 10°C 10°C 10°C 0°C
Çalışma sürüşü bildirildi, en fazla 60°C 60°C 60°C 60°C 60°C
Çalışmayan (çevre) -40°C-70°C -40°C-70°C -40°C-70°C -40°C-70°C -40°C-70°C
Halogensiz - Evet. - Evet. - Evet. - Evet. - Evet.
RoHS Uyumluluğu - Evet. - Evet. - Evet. - Evet. - Evet.
Fiziksel
Yükseklik (mmv/in,max) 26.1mm/1.028inç 26.1mm/1.028inç 26.1mm/1.028inç 26.1mm/1.028inç 26.1mm/1.028inç
Genişlik (mm/in,max) 101.85mm/4.010in 101.85mm/4.010in 101.85mm/4.010in 101.85mm/4.010in 101.85mm/4.010in
Derinlik (mm/in, maksimum) 147mm/5.787inç 147mm/5.787inç 147mm/5.787inç 147mm/5.787inç 147mm/5.787inç
Karton Birimleri 20 20 20 20 20
Palet başına karton/katman başına karton 40/8 40/8 40/8 40/8 40/8
Ayrıntılar
  • 20 yıllık yenilikçiliğin desteklediği iç sabit disk teknolojisine güvenle güvenebilirsiniz.
  • Katılan iki yıllık sınırlı garanti ile uzun süreli huzur tadın.
Seagate BarraCuda 3.5" sabit sürücü 12TB Model numarası: ST12000DM003 0